UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coby się tam nie stało i jaka by nie była przyczyna to i tak najważniejsze że wszyscy żyją. Wy naprawdę macie ludzkie życie za nic i liczą się tylko komentarze typu "ale urwał" albo "ale musiał zapier. " Nie rozumiem jak można mieszać tak ludzi z błotem po takiej tragedii nie tylko dla nich ale tez dla ich rodzin. Niestety wasz poziom intelektualny nie pozwala tego zrozumieć.

kierowca

Anuluj