23
07.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bezpieczny weekend? Przejechałem dziś z Kaszub prawie 150km i spotkałem JEDEN nieoznaczony patrol Passat na Sztumskich numerach przed Malborkiem. Przed wjazdem do Elbląga mijały mnie dwie karetki a następnie Maganka które leciały na Malbork. Lało jak nie wiem co więc chyba coś się stuknęło niestety.
ałtor (2010.08.07)

info

0  
  0
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
(2010.08.07)

info

0  
  0
a ekipa z ibizy wracając z tandetnego domku nad morzem powinęłą wkład od tapczanika :-) i myśleli ze im ujdzie:-) tak powaznie to powrotu do zdrowia zycze
obis (2010.08.07)

info

0  
  0
A po co oni wiezli ten materac gabkowy nad morze kiedy w carrefour sa materace pompowane po 17 zeta?
sloneczny chopak (2010.08.07)

info

0  
  0
te pamiec polakow blokowac jak sie da. .. .dosc tego
pozalobnik (2010.08.07)

info

0  
  0
Jechałem dziś tam w kierunku na wawę i sam sobie zorganizowałem objazd; ) Bardzo urokliwa trasa kawałek S22,potem na pierwszym węźle trzeba skrecic w lewo, potem przez Pomorską Wieś itd. do Pasłęka; )
traper;) (2010.08.07)

info

0  
  0
Odcinek obwodnicy od Żulawskiej do zjazdu z wezla Wschod ktory zwykle pokonuje w 4 - 5 minut dziś miedzy 14.00 a 15.00 jechalem, raczej stalem w korku ponad 60 minut. i bylo to 4 godz po wypadku, cos tu nie gra.
(2010.08.07)

info

0  
  0
ej ty pamięć polaków - jak nie musisz to już nie męcz ludzi swoimi. żalami
władza62 (2010.08.07)

info

0  
  0
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
(2010.08.08)

info

0  
  0
to zapewne wspaniali kierowcy z elblaga przeciesz oni jezdza najlepiej a wypadki maja hehehe
NE to nendza elblaska (2010.08.08)

info

0  
  0