A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezpieczny weekend? Przejechałem dziś z Kaszub prawie 150km i spotkałem JEDEN nieoznaczony patrol Passat na Sztumskich numerach przed Malborkiem. Przed wjazdem do Elbląga mijały mnie dwie karetki a następnie Maganka które leciały na Malbork. Lało jak nie wiem co więc chyba coś się stuknęło niestety.
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
a ekipa z ibizy wracając z tandetnego domku nad morzem powinęłą wkład od tapczanika :-) i myśleli ze im ujdzie:-) tak powaznie to powrotu do zdrowia zycze
A po co oni wiezli ten materac gabkowy nad morze kiedy w carrefour sa materace pompowane po 17 zeta?
te pamiec polakow blokowac jak sie da. .. .dosc tego
Jechałem dziś tam w kierunku na wawę i sam sobie zorganizowałem objazd; ) Bardzo urokliwa trasa kawałek S22,potem na pierwszym węźle trzeba skrecic w lewo, potem przez Pomorską Wieś itd. do Pasłęka; )
Odcinek obwodnicy od Żulawskiej do zjazdu z wezla Wschod ktory zwykle pokonuje w 4 - 5 minut dziś miedzy 14.00 a 15.00 jechalem, raczej stalem w korku ponad 60 minut. i bylo to 4 godz po wypadku, cos tu nie gra.
ej ty pamięć polaków - jak nie musisz to już nie męcz ludzi swoimi. żalami
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
to zapewne wspaniali kierowcy z elblaga przeciesz oni jezdza najlepiej a wypadki maja hehehe