UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odcinek obwodnicy od Żulawskiej do zjazdu z wezla Wschod ktory zwykle pokonuje w 4 - 5 minut dziś miedzy 14.00 a 15.00 jechalem, raczej stalem w korku ponad 60 minut. i bylo to 4 godz po wypadku, cos tu nie gra.


Anuluj