UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechałem dziś tam w kierunku na wawę i sam sobie zorganizowałem objazd; ) Bardzo urokliwa trasa kawałek S22,potem na pierwszym węźle trzeba skrecic w lewo, potem przez Pomorską Wieś itd. do Pasłęka; )

traper;)

Anuluj