UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem dziś tam w kierunku na wawę i sam sobie zorganizowałem objazd; ) Bardzo urokliwa trasa kawałek S22,potem na pierwszym węźle trzeba skrecic w lewo, potem przez Pomorską Wieś itd. do Pasłęka; )
traper;)