UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jechałem dziś tam w kierunku na wawę i sam sobie zorganizowałem objazd; ) Bardzo urokliwa trasa kawałek S22,potem na pierwszym węźle trzeba skrecic w lewo, potem przez Pomorską Wieś itd. do Pasłęka; )

traper;)