UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bezpieczny weekend? Przejechałem dziś z Kaszub prawie 150km i spotkałem JEDEN nieoznaczony patrol Passat na Sztumskich numerach przed Malborkiem. Przed wjazdem do Elbląga mijały mnie dwie karetki a następnie Maganka które leciały na Malbork. Lało jak nie wiem co więc chyba coś się stuknęło niestety.
ałtor