Wypadek na „siódemce”
(fot. WS)
Dziś (7 sierpnia) około godz. 10 na drodze krajowej nr 7 koło stacji Lotos (wyjazd na Warszawę) doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Udało nam się ustalić, że karetki pogotowia zabrały 5 osób do elbląskich szpitali. Na szczęście nikt nie zginął. "Siódemka" błyskawicznie się zakorkowała w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazdy. Zobacz więcej zdjęć.