Wypadek na „siódemce”

23
07.08.2010
Wypadek na „siódemce”
(fot. WS)
Dziś (7 sierpnia) około godz. 10 na drodze krajowej nr 7 koło stacji Lotos (wyjazd na Warszawę) doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Udało nam się ustalić, że karetki pogotowia zabrały 5 osób do elbląskich szpitali. Na szczęście nikt nie zginął. "Siódemka" błyskawicznie się zakorkowała w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazdy. Zobacz więcej zdjęć.
Do zdarzenia doszło na zwężeniu remontowanej drogi. Z nieznanych przyczyn kierujący oplem vectrą zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka seatem ibizą. Oplem podróżowała czteroosobowa rodzina, kobieta z dwójką dzieci (w wieku rok i 7 lat) została przewieziona do szpitala. Z seata z pięciu podróżujących osób dwóch mężczyzn zostało zabranych przez karetki pogotowia. Od pracujących na miejscu policjantów dowiedzieliśmy się, że obaj kierujący byli trzeźwi.
   [fotoc]
   Droga nr 7 początkowo była całkowicie zablokowana. Policja dość szybko zorganizowała objazdy kierując kierowców na Grzechotki i Gronowo Górne. Na miejscu są prowadzone czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a mial byc bezpieczny weekend
(2010.08.07)

info

0  
  0
jeżdża jak wariaci to czego sie tu spodziewac. Najgorsze jest w tym, że cierpia na tym dzieci
poitr (2010.08.07)

info

0  
  0
Debil jechał według białych linii, a nie żółtych, które są ważniejsze w hierarchii znaków poziomych i doszło do wypadku. Ot, cała historyja. ..
Frogger (2010.08.07)

info

0  
  0
ty cymbale a nie przyszło ci do tego pustego łba że gość zasnął albo zasłabł
Dżabullani (2010.08.07)

info

0  
  0
Ostatnio coraz częściej kierowcy słabną albo zasypiają za kierownicą a może to będzie w przyszłości kolejny przywilej "szlachecki" np. on zasnął więc to nie jego wina przecież człowiek musi spać
(2010.08.07)

info

0  
  0
stare dziadki juz nie powinny jezdzic wogole!!!
(2010.08.07)

info

0  
  0
przez takich pal. antow gina niewinne osoby
(2010.08.07)

info

0  
  0
powinno sie te samochody zapchnac do rowu. po kiego blokuja droge ?
anonymouse (2010.08.07)

info

0  
  0
Na siódemce zawsze pędzą ile fabryka dała
fffffff (2010.08.07)

info

0  
  0
Podobno powstaną nowe zwężenia jezdni, archeolodzy przypuszczają iż możliwe jest odnalezienie pozostałości papieru toaletowego wodza "Truso" (kapeli). Nasi wspaniali "odkrywcy" blokujący remont siódemki mają już na swoim koncie mały cmentarzyk. .. .. ktoś to liczy?
jacuś (2010.08.07)

info

0  
  0