UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to zapewne wspaniali kierowcy z elblaga przeciesz oni jezdza najlepiej a wypadki maja hehehe
NE to nendza elblaska
to zapewne wspaniali kierowcy z elblaga przeciesz oni jezdza najlepiej a wypadki maja hehehe
NE to nendza elblaska