A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do powyższego komentarza_jeśli oceniasz kierowców wg miejsca zamieszkania to niezły K. R. E. T. Y. N jesteś!
Wczorajszy wypadek w dzisiejszych aktualnościach, dzis juz byl kolejny o ktorym nie piszecie, to jest gazeta internetowa, czy archiwum w bibliotece ?
Ten kawałek drogi jest naprawdę trudny. Przebudowa, jedno pasmo ruchu, zjazd na Elbląg. Tym, którzy jadą tam pierwszy raz, zwłaszcza od strony Warszawy, te wszystkie linie białe i żółte, mogą zrobić niezły mętlik. Trzeba koniecznie poprawić tam organizację ruchu.