UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezpieczny weekend? Przejechałem dziś z Kaszub prawie 150km i spotkałem JEDEN nieoznaczony patrol Passat na Sztumskich numerach przed Malborkiem. Przed wjazdem do Elbląga mijały mnie dwie karetki a następnie Maganka które leciały na Malbork. Lało jak nie wiem co więc chyba coś się stuknęło niestety.

ałtor

Anuluj