62
26.06.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja tam jestem za.
(2002.08.22)

info

0  
  0
Pan Lassman ostatnio sypie na potęgę pomysłami - nic dziwnego, zbliżają się wybory...
macz (2002.08.26)

info

0  
  0
A moim zdaniem, jeśli ktoś jest na tyle odważny, może kąpać się nawet w szambie i to razem z własnym psem.
Vojtas (2002.09.01)

info

0  
  0
Ludzie!!! Przecież basen miejski przy ulicy Spacerowej, też do najczystszych nie należy, da się tam zauważyć żabki lub kał. Może z basenu także zrezygnujmy. Na płytszej części basenu można się zabić, śliskie podłoże może spowodować poważny uraz!
ble (2002.09.02)

info

0  
  0
Jeśli faktycznie zadbano by o czystość i bezpieczeństwo i było by to z korzyśią nie tylko dla dzieci ale i dla fontanny, to czemu by nie pozwolić dzieciom pluskać się w fontannie. Przecierz nie chodzi tu nawet o ochłodę ale o samą frajdę pluskania się. Chyba większość z was Panie i Panowie zapomniała już, że jako dzieci nie przepuściliście żadnej kałuży.
Sławek W. (2002.09.16)

info

0  
  0
a moim zdanie to hit, bylam tu i tam i widzialam jak nie tylko dzieci nozki sobie moczyli i gdzie indziej jest to calkiem normalne tyle ze u nas jest brak tolerancji i zaraz ktos zostalby wysmiany, ale pomysl jest ok:)))
hit :) (2002.09.30)

info

0  
  0
W takiej fontanie jaka jest tutaj to bym odradzał, co innego np w Rzymie.
Europejczyk (2002.09.30)

info

0  
  0
Heheh..przypomnialo mi sie jak za dzieciaka sama tam sie kapalam:)To byly piekne czasy:))Ale to se ne wraci...
madzius_ka (2002.10.13)

info

0  
  0
Madzia, a kto Tobie tego broni? śmiało skacz do fontanny. No oczywiście nie teraz, poczekaj do lata:)
(2002.10.13)

info

0  
  0
A niech sie kąpia co komu szkodzi
(2002.10.28)

info

0  
  0