A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tam jestem za.
Pan Lassman ostatnio sypie na potęgę pomysłami - nic dziwnego, zbliżają się wybory...
A moim zdaniem, jeśli ktoś jest na tyle odważny, może kąpać się nawet w szambie i to razem z własnym psem.
Ludzie!!! Przecież basen miejski przy ulicy Spacerowej, też do najczystszych nie należy, da się tam zauważyć żabki lub kał. Może z basenu także zrezygnujmy. Na płytszej części basenu można się zabić, śliskie podłoże może spowodować poważny uraz!
Jeśli faktycznie zadbano by o czystość i bezpieczeństwo i było by to z korzyśią
nie tylko dla dzieci ale i dla fontanny, to czemu by nie pozwolić dzieciom
pluskać się w fontannie. Przecierz nie chodzi tu nawet o ochłodę ale o samą
frajdę pluskania się. Chyba większość z was Panie i Panowie zapomniała już, że
jako dzieci nie przepuściliście żadnej kałuży.
a moim zdanie to hit, bylam tu i tam i widzialam jak nie tylko dzieci nozki sobie moczyli i gdzie indziej jest to calkiem normalne tyle ze u nas jest brak tolerancji i zaraz ktos zostalby wysmiany, ale pomysl jest ok:)))
W takiej fontanie jaka jest tutaj to bym odradzał, co innego np w Rzymie.
Heheh..przypomnialo mi sie jak za dzieciaka sama tam sie kapalam:)To byly piekne czasy:))Ale to se ne wraci...
Madzia, a kto Tobie tego broni? śmiało skacz do fontanny. No oczywiście nie teraz, poczekaj do lata:)
A niech sie kąpia co komu szkodzi