62
26.06.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak naprawdę, to w tym mieście (ex-wojewódzkim!) nie ma się gdzie latem wykąpać! Kryta pływalnia MOSiR jest w tym czasie zamknięta, na basen wojskowy normalnie wejść nie można, a kąpielisko miejskie... no cóż, tamtejsza woda bardziej pasuje do oczyszczalni ścieków, niż gdzie indziej - "pachnie" moczem, a przejrzystość ma taką, że o zobaczeniu dna można tylko pomarzyć. Zresztą może to i lepiej, biorąc pod uwagę, że nie ma czego oglądać, bo na dnie znajduje się jakaś śliska, brunatna maź... Bardzo chętnie pływałbym kilka razy w tygodniu, szczególnie w tak gorące dni. Tylko GDZIE?? A panowie radni zajmują się fontanną...
Skip (2002.07.31)

info

0  
  0
Obawiam się, ze sto razy czyściej jest w fontannie, niż w "baseniku na Spacerowej", z którego po wyjściu całe ciało i bielizna pokryte jest czymś zielonym. brrrrrrrrr
(2002.08.05)

info

0  
  0
A moim skromnym zdaniem aby pozbyć się problemu kąpiących się dzieci i całego tego problemu wystarczy zrobić tylko dwie rzeczy.Pierwsza rzecz to obniżyć poziom lustra wody do ok.30 cm i zmienić kształt strumienia wody.Koszt tych przeróbek jest niewielki a problem z baseno-fontanną rozwiąże się sam.Można by jeszcze podnieść dno baseno-fontanny tak aby bez problemu można było przejść pod strumieniem kropelek i ochłodzić się.PROSTE????
Wodnik Szuwarek (2002.08.05)

info

0  
  0
pan Lassman niech się zajmie pożyteczniejszymi sprawami
(2002.08.06)

info

0  
  0
Niech stoją ci strażnicy i pilnują. Można tablice zakazu wstawić. Poprzeganiać dzieciaki. Niech matki im miski z wodą powystawiają jak nie mogą je zabrać na "większą" wodę. A fontannę wysprzątać KIT KIT KIT
M (2002.08.07)

info

0  
  0
dzieci??? piwa ???? :PPP to chyba przesada , a co do kąpieli ... to takie niehigieniczne by było. dajcie spokój, od tego jest basen w końcu! a jakby tak ktos wlał w nocy do tej fontanny krwi zakażonej HIV-em? hihihi ale ze mnie czarnowidz :-))) myslę że to kiepski pomysł !!! róbcie co chcecie ale ja tam bym moich dzieci napewno nie wpuściła!
Galadriella (2002.08.12)

info

0  
  0
tak tak co do zielonej sliskiej obrzydliwej mazi w basenie na spacerowej to się zgadzam. zastanawiem sie czy loodzie którzy tam wchodzą robią to wyłącznie z własnej woli? to tak jakby wejsc do studzienki kanalizacyjnej. można sie tam poopalac pograc w piłke ale napewno niekąpać! zastanówcie się co robicie wchodząc do tej wody. to wylęgarnia robali i zarazków a zarazem bezpłatna publiczna toaleta!!! zamaist remontem fontanny można by coś zrobić z basenem !!!
nikt ważny (2002.08.12)

info

0  
  0
SZANOWNY PANIE RADNY!!!! NIECH PAN POWIE W JAKIM KRAJU I W JAKIEJ FONTANNIE LUDZIE MOGĄ CHLODZIC SIE W UPALNE DNI KĄPIĄC SIE W NIEJ. CHLOPIE TY CHYBA NIE ZA DALEKO WYJEŻDZALES POZA SWOJE MIASTO.KOMPLETNA BZDURA. MOZE JESZCZE W RAZIE AWARII WODY MIESZKANCY BEDĄ MOGLI KĄPAC SIE W KANALE???
AROMAT (2002.08.19)

info

0  
  0
ludzie trzymajcie mnie .a kto zasponsoruje ratownika
ogórek za 2 euro (2002.08.21)

info

0  
  0
może radny Janusz L.?
ogórek za 2 euro (2002.08.21)

info

0  
  0