UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heheh..przypomnialo mi sie jak za dzieciaka sama tam sie kapalam:)To byly piekne czasy:))Ale to se ne wraci...

madzius_ka

Anuluj