UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Heheh..przypomnialo mi sie jak za dzieciaka sama tam sie kapalam:)To byly piekne czasy:))Ale to se ne wraci...
madzius_ka
Heheh..przypomnialo mi sie jak za dzieciaka sama tam sie kapalam:)To byly piekne czasy:))Ale to se ne wraci...
madzius_ka