UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem, jeśli ktoś jest na tyle odważny, może kąpać się nawet w szambie i to razem z własnym psem.
Vojtas
A moim zdaniem, jeśli ktoś jest na tyle odważny, może kąpać się nawet w szambie i to razem z własnym psem.
Vojtas