62
26.06.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja chcę i Szrek też, lubimy taplać się w bagnie to jest dobre na cerę.
Osioł i jego Szrek (2003.03.15)

info

0  
  0
Ja tam uważam że to świetny pomysł. Dzieciaki chcąc czy nie chcąc i tak będą zażywać kąpieli w tej fontannie. Dlatego uważam że to świetny pomysł oczyszczenie tej fontanny. Rodzice pod parasolami mogliby pilnować swoich pociech. Przecież i tak wiadomo że jak nadjdą upały to dzieciaki będą się tam kąpać. Jestem na tak.
kometa (2003.03.21)

info

0  
  0