A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja chcę i Szrek też, lubimy taplać się w bagnie to jest dobre na cerę.
Ja tam uważam że to świetny pomysł. Dzieciaki chcąc czy nie chcąc i tak będą zażywać kąpieli w tej fontannie. Dlatego uważam że to świetny pomysł oczyszczenie tej fontanny. Rodzice pod parasolami mogliby pilnować swoich pociech. Przecież i tak wiadomo że jak nadjdą upały to dzieciaki będą się tam kąpać. Jestem na tak.