UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli faktycznie zadbano by o czystość i bezpieczeństwo i było by to z korzyśią nie tylko dla dzieci ale i dla fontanny, to czemu by nie pozwolić dzieciom pluskać się w fontannie. Przecierz nie chodzi tu nawet o ochłodę ale o samą frajdę pluskania się. Chyba większość z was Panie i Panowie zapomniała już, że jako dzieci nie przepuściliście żadnej kałuży.
Sławek W.