UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie!!! Przecież basen miejski przy ulicy Spacerowej, też do najczystszych nie należy, da się tam zauważyć żabki lub kał. Może z basenu także zrezygnujmy. Na płytszej części basenu można się zabić, śliskie podłoże może spowodować poważny uraz!

ble

Anuluj