UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie!!! Przecież basen miejski przy ulicy Spacerowej, też do najczystszych nie należy, da się tam zauważyć żabki lub kał. Może z basenu także zrezygnujmy. Na płytszej części basenu można się zabić, śliskie podłoże może spowodować poważny uraz!
ble