UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie!!! Przecież basen miejski przy ulicy Spacerowej, też do najczystszych nie należy, da się tam zauważyć żabki lub kał. Może z basenu także zrezygnujmy. Na płytszej części basenu można się zabić, śliskie podłoże może spowodować poważny uraz!

ble