UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli faktycznie zadbano by o czystość i bezpieczeństwo i było by to z korzyśią nie tylko dla dzieci ale i dla fontanny, to czemu by nie pozwolić dzieciom pluskać się w fontannie. Przecierz nie chodzi tu nawet o ochłodę ale o samą frajdę pluskania się. Chyba większość z was Panie i Panowie zapomniała już, że jako dzieci nie przepuściliście żadnej kałuży.
Sławek W.