UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli faktycznie zadbano by o czystość i bezpieczeństwo i było by to z korzyśią nie tylko dla dzieci ale i dla fontanny, to czemu by nie pozwolić dzieciom pluskać się w fontannie. Przecierz nie chodzi tu nawet o ochłodę ale o samą frajdę pluskania się. Chyba większość z was Panie i Panowie zapomniała już, że jako dzieci nie przepuściliście żadnej kałuży.

Sławek W.

Anuluj