A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
bin wyjąłeś mi to z gęby. Polacy miejcie oczy szeroko otwarte.
Przepraszam za wszystko, zagalopowałem się.
Polska na tych ziemiach nie zaczęła się od 1945r. tylko kilkaset lat wcześniej. I niech
to aborygenopodbni pamiętają.
czy my Polacy musimy się ciągle kłócić?
aborygen - gdyby nie pomoc przyjaciół ze wschodu to nigdy byśmy hitlerowskiej
zarazy nie przegnali. Zachód nas zdradził już w 1939r.
Niestety my Polacy mamy to do siebie, ze najlepiej potrafimy narzekac, to samo dotyczy mieszkancow Elblaga. Czy naprawde niektorzy mysla, ze miasto zamieni sie w Wersal czy inne Monte Carlo? kazdy kto tu przyjezdza jest zaskoczony jak dobrze miasto wyglada, jak ma wspanialy transport publiczny, przyzwoite srodmiescie i ciagle budowane na nowo Stare Miasto. Wiara, ze przynaleznosc do takiego czy innego wojwodztwa zmieni cos jest naiwna, zobaczcie jak na tym zyskal Radom ze jest w mazowieckim a nie swietokrzyskim z Kielcami. Poza tym znajac Polske za 10 lat te 16 wojewodztw moze byc historia a bedziemy mieszkac w jakims regionie polnocnym czy cos takiego. Elblag pozostanie zawsze tam gdzie jest blisko Gdanska i morza, przy jednej z glowniejszych drog krajowych i to trzeba wykorzystac
„ Nadal jesteśmy w Polsce B” , jeżeli Pani Agata uważa -Be, jeżeli wielu mieszkańców czuje się Polską – Be, to Ja oświadczam Wam! Jesteście w błędzie! Mieszkańcy i nasze miasto – to piękna kategoria A. Polska kategorii Be, to Polska polityków, to inny kraj zamknięty w gmachach i Ratuszach. Oni są Be. Ja jestem A – i Wy też, mimo różnych ułomności i przywar. Od wschodu do zachodu A, od północy do południa. A.
a ten populistyczny bełkot wylewający się z ust niejakiego pana Nowaczyka to zapowiedz jego kampanii do jeszcze wyzszych władz?
Pan Nowaczyk opowiadał wcześniej jak ratował kolej nadzalewową czyli jak nic nie zrobił i nawet nie ma pojęcia co tam się dzieje. Potem przekonywał nas że lotnisko w Szymanach jest dla Elbląga (!!!). Przypomnę że do Szyman z Elbląga jest ponad 150 km a do Rębiechowa 65 km. Lotnisko w Szymanach to kompletna porażka dla władz Olsztyna.
Nowaczyk udaje, że rządzi w olsztynkowie. Tymczasem były wójt biednej gminy, nic tam nie ma do gadania. Lepiej niech opowie jak zrujnował wodociągi w Nowinie i ile gmina musiała dołożyc do interesu i że to nie jego wina.