31
19.09.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bin wyjąłeś mi to z gęby. Polacy miejcie oczy szeroko otwarte.
skeen head (2008.09.20)

info

0  
  0
Przepraszam za wszystko, zagalopowałem się.
local citizien (2008.09.20)

info

0  
  0
Polska na tych ziemiach nie zaczęła się od 1945r. tylko kilkaset lat wcześniej. I niech to aborygenopodbni pamiętają.
historyk (2008.09.20)

info

0  
  0
czy my Polacy musimy się ciągle kłócić?
ilona 23 (2008.09.20)

info

0  
  0
aborygen - gdyby nie pomoc przyjaciół ze wschodu to nigdy byśmy hitlerowskiej zarazy nie przegnali. Zachód nas zdradził już w 1939r.
sprawiedliwy (2008.09.20)

info

0  
  0
Niestety my Polacy mamy to do siebie, ze najlepiej potrafimy narzekac, to samo dotyczy mieszkancow Elblaga. Czy naprawde niektorzy mysla, ze miasto zamieni sie w Wersal czy inne Monte Carlo? kazdy kto tu przyjezdza jest zaskoczony jak dobrze miasto wyglada, jak ma wspanialy transport publiczny, przyzwoite srodmiescie i ciagle budowane na nowo Stare Miasto. Wiara, ze przynaleznosc do takiego czy innego wojwodztwa zmieni cos jest naiwna, zobaczcie jak na tym zyskal Radom ze jest w mazowieckim a nie swietokrzyskim z Kielcami. Poza tym znajac Polske za 10 lat te 16 wojewodztw moze byc historia a bedziemy mieszkac w jakims regionie polnocnym czy cos takiego. Elblag pozostanie zawsze tam gdzie jest blisko Gdanska i morza, przy jednej z glowniejszych drog krajowych i to trzeba wykorzystac
tu urodzony (2008.09.21)

info

0  
  0
„ Nadal jesteśmy w Polsce B” , jeżeli Pani Agata uważa -Be, jeżeli wielu mieszkańców czuje się Polską – Be, to Ja oświadczam Wam! Jesteście w błędzie! Mieszkańcy i nasze miasto – to piękna kategoria A. Polska kategorii Be, to Polska polityków, to inny kraj zamknięty w gmachach i Ratuszach. Oni są Be. Ja jestem A – i Wy też, mimo różnych ułomności i przywar. Od wschodu do zachodu A, od północy do południa. A.
Prowokato (2008.09.21)

info

0  
  0
a ten populistyczny bełkot wylewający się z ust niejakiego pana Nowaczyka to zapowiedz jego kampanii do jeszcze wyzszych władz?
(2008.09.21)

info

0  
  0
Pan Nowaczyk opowiadał wcześniej jak ratował kolej nadzalewową czyli jak nic nie zrobił i nawet nie ma pojęcia co tam się dzieje. Potem przekonywał nas że lotnisko w Szymanach jest dla Elbląga (!!!). Przypomnę że do Szyman z Elbląga jest ponad 150 km a do Rębiechowa 65 km. Lotnisko w Szymanach to kompletna porażka dla władz Olsztyna.
annalityczka (2008.09.22)

info

0  
  0
Nowaczyk udaje, że rządzi w olsztynkowie. Tymczasem były wójt biednej gminy, nic tam nie ma do gadania. Lepiej niech opowie jak zrujnował wodociągi w Nowinie i ile gmina musiała dołożyc do interesu i że to nie jego wina.
water man (2008.09.22)

info

0  
  0