UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Nowaczyk opowiadał wcześniej jak ratował kolej nadzalewową czyli jak nic nie zrobił i nawet nie ma pojęcia co tam się dzieje. Potem przekonywał nas że lotnisko w Szymanach jest dla Elbląga (!!!). Przypomnę że do Szyman z Elbląga jest ponad 150 km a do Rębiechowa 65 km. Lotnisko w Szymanach to kompletna porażka dla władz Olsztyna.

annalityczka

Anuluj