UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowaczyk udaje, że rządzi w olsztynkowie. Tymczasem były wójt biednej gminy, nic tam nie ma do gadania. Lepiej niech opowie jak zrujnował wodociągi w Nowinie i ile gmina musiała dołożyc do interesu i że to nie jego wina.

water man

Anuluj