UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowaczyk udaje, że rządzi w olsztynkowie. Tymczasem były wójt biednej gminy, nic tam nie ma do gadania. Lepiej niech opowie jak zrujnował wodociągi w Nowinie i ile gmina musiała dołożyc do interesu i że to nie jego wina.
water man