UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
„ Nadal jesteśmy w Polsce B” , jeżeli Pani Agata uważa -Be, jeżeli wielu mieszkańców czuje się Polską – Be, to Ja oświadczam Wam! Jesteście w błędzie! Mieszkańcy i nasze miasto – to piękna kategoria A. Polska kategorii Be, to Polska polityków, to inny kraj zamknięty w gmachach i Ratuszach. Oni są Be. Ja jestem A – i Wy też, mimo różnych ułomności i przywar. Od wschodu do zachodu A, od północy do południa. A.
Prowokato