UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska na tych ziemiach nie zaczęła się od 1945r. tylko kilkaset lat wcześniej. I niech to aborygenopodbni pamiętają.
historyk
Polska na tych ziemiach nie zaczęła się od 1945r. tylko kilkaset lat wcześniej. I niech to aborygenopodbni pamiętają.
historyk