UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Nowaczyk opowiadał wcześniej jak ratował kolej nadzalewową czyli jak nic nie zrobił i nawet nie ma pojęcia co tam się dzieje. Potem przekonywał nas że lotnisko w Szymanach jest dla Elbląga (!!!). Przypomnę że do Szyman z Elbląga jest ponad 150 km a do Rębiechowa 65 km. Lotnisko w Szymanach to kompletna porażka dla władz Olsztyna.
annalityczka