UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Nowaczyk opowiadał wcześniej jak ratował kolej nadzalewową czyli jak nic nie zrobił i nawet nie ma pojęcia co tam się dzieje. Potem przekonywał nas że lotnisko w Szymanach jest dla Elbląga (!!!). Przypomnę że do Szyman z Elbląga jest ponad 150 km a do Rębiechowa 65 km. Lotnisko w Szymanach to kompletna porażka dla władz Olsztyna.

annalityczka