UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety my Polacy mamy to do siebie, ze najlepiej potrafimy narzekac, to samo dotyczy mieszkancow Elblaga. Czy naprawde niektorzy mysla, ze miasto zamieni sie w Wersal czy inne Monte Carlo? kazdy kto tu przyjezdza jest zaskoczony jak dobrze miasto wyglada, jak ma wspanialy transport publiczny, przyzwoite srodmiescie i ciagle budowane na nowo Stare Miasto. Wiara, ze przynaleznosc do takiego czy innego wojwodztwa zmieni cos jest naiwna, zobaczcie jak na tym zyskal Radom ze jest w mazowieckim a nie swietokrzyskim z Kielcami. Poza tym znajac Polske za 10 lat te 16 wojewodztw moze byc historia a bedziemy mieszkac w jakims regionie polnocnym czy cos takiego. Elblag pozostanie zawsze tam gdzie jest blisko Gdanska i morza, przy jednej z glowniejszych drog krajowych i to trzeba wykorzystac

tu urodzony