UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety my Polacy mamy to do siebie, ze najlepiej potrafimy narzekac, to samo dotyczy mieszkancow Elblaga. Czy naprawde niektorzy mysla, ze miasto zamieni sie w Wersal czy inne Monte Carlo? kazdy kto tu przyjezdza jest zaskoczony jak dobrze miasto wyglada, jak ma wspanialy transport publiczny, przyzwoite srodmiescie i ciagle budowane na nowo Stare Miasto. Wiara, ze przynaleznosc do takiego czy innego wojwodztwa zmieni cos jest naiwna, zobaczcie jak na tym zyskal Radom ze jest w mazowieckim a nie swietokrzyskim z Kielcami. Poza tym znajac Polske za 10 lat te 16 wojewodztw moze byc historia a bedziemy mieszkac w jakims regionie polnocnym czy cos takiego. Elblag pozostanie zawsze tam gdzie jest blisko Gdanska i morza, przy jednej z glowniejszych drog krajowych i to trzeba wykorzystac
tu urodzony