31
19.09.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pewne miasto ogarniete megalomania nie pozwoli, zeby lotnisko w szymanach reanimowac, bo bardziej w interesie BUDOWY WIELKIEJ STOLICY jest rozwoj klepiska na dajtkach - te 70mln chetnie wezma do siebie, a sposob na to na pewno jakis znajda
analityk (2008.09.22)

info

0  
  0