A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Heheh na pierwszej stronce napisal ktos o szatanizmie, a nie pisze sie anie nie wymawia sie szatanizm;))hehe ale satanizm
Film do dupy! Ostatni nagrano lepsze. Baba niech se gada. Ale kino niebędzie nabijać kasy ściągając całe szkoły do kina! Moje dzieci widziały to i nic, podobnie jak " Lord of the rings".
Fiodor nie czytam błędów,tylko opinie.A jeśli błędy się w niej znajdują to rażą moje oczy.Po to chodzi się do szkoły,żeby pisać poprawnie.Mi byłoby wstyd zamieścić tu opinię z błędami ,bo to świadczy o moim poziomie na jakim się znajduję.Poza tym zobacz na pierwszy myślnik,o co przypomina redakcja Portelu "zachowujemy oryginalną pisownię".Nie mówię,że jestem perfect,bo każdemu się może zdarzyć,ale nie do przesady!
Pani rzecznik jest bardzo mądrą kobietą i całkowicie się z nią zgadzam. Szatan jest wszędzie i tylko czycha na dusze naszych niewinnych dzieci. Dobrze że w końcu ktoś zwrócił na to uwagę! Rodzice katolicy, opamiętajcie się i nie pozwalajcie czytać swoim dzieciom takich bzdur!
Dziwi ta cała dyskusja, ponieważ kino otwarte i każdy, kto tylko chce może się tam wybrać. Uderzeenie z akcją w szkołę zapewnia kasę i tylko o to chodzi zainteresowanym. Film, nie ma żadnego związku z programem nauczania( ani treść filmu ani tym bardziej książki). Nie wiem jak można ten sam film proponować 8-latkom i 16-latkom!!!Do kogoś tu brak szacunku i znajomości odbiorców. A może tak zamienić szkoły na szkoły czarownic.Zawsze lepsza najgorsza pewność niż najlepsza(zakłamana) niepewność!!!!!Dzieci i tak wystawią w przyszłości rachunek :tak rodzicom jak i nauczycielom. One dobrze wiedzą komu zależy na nich a komu na kasie_ TYLKO I WYŁĄCZNIE.Miłość, wymaga wielkiej mądrośći, a dzieci potrzebują i jednego i drugiego- autentycznie, a nie fikcyjnie. Wybór zawsze zależy do nas samych i ta pani tylko wypowiada swoje zdanie - MA PRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czas pomyśleć o zniżkach na bilety dla młodzieży i dzieci na dobre imprezy np. zespoły młodzieżowe, dobry film itd. Kiedy w teatrach grają dobrye sztuki np. teatr warszawski, to chodzą sami "MIlionerzy",albo samorządowcy, bo przecież młodych na to nie stać Cena biletu np. 60zł I co wy na to? A jak chce iść np. rodzeństwo. Młodzieży walczcie o siebie i nie dajcie sobą manipulować . Zachowajcie godność młodości, a o kasę niech kino zadba we własnym interesie, bo o was myślą tylko przez pryzmat zysków!!!!!!!!!!!!!!!!!!dyskutant, któremu zależy, na waszej wolności.Miłej niedzieli. PA!
Dziękuję, że to wlaśnie panią zapytano o zdanie, bo dzięki Pani czegoś się dowiedziałem. Zacząłem inaczej patrzeć na tych, którzy chcą na nas zarobić. Wyciągają od naszych rodziców pieniądze wcale nie myśląc o naszej przyszłości. Zwalniają z pracy, zabierają zniżki i nie pytają czy mama lub tata, mają dla nas na chleb!!!!!!!!!!Jak nie mam pieniędzy na kino, to nawet wstydzę sie do tego przyznać i wymyślam różne powody, dla, których, nie tylko z kina nie mogę w szkole skorzystać.Film, który nie ma żadnych wartośći, wręcz przeciwnie chce nas ogłupić- A JA SIĘ NIE DAM, bo zacząłem myśleć.Dziękuję za nadzieję jaką pani pełnomocnik mi dała, bo poczułem, że jeszcze komuś na mnie zależy. Ona na tym nie zbija kasy, a niektórzy, którzy zgubili gdzieś myślenie i sumienie, obrażają ją.Dlaczego nie trawicie, że ktoś jeszcze myśli.Dyskutujcie o filmie a nie o osobie, która z treśćią filmu nie ma żadnego związku. Dziękuję Pani i przepraszam!!!!!!!!!!!!!! Uczeń, który przejrzał!
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Czemu tak się bronicie jeżeli ktoś wypowie swoje zdanie i gdzieś w podtekście pasuje ono do was. Czy to nie przesadna dbałość o swoją osobę.Niektórzy bezpardonowo, bardzo niewybrednym językiem "dokładają" niewinnym, a sami nawet czegoś nie do nich kierowanego się boją. Trzeba odróżnić troskę od biznesu. Co wiąże szkołę z kinem, że zapewnia mu kasę. Czy dzisiaj mieści się w głowie, aby ktoś bezinteresownie napędzał widzów do kina?! Potem media takie jak, to (manipulujące,tym co podsłuchają, w innej rozgłośni) mówią,że film cieszy się wielką popularnością! Jaki procent tej popularności, to właśnie uczniowie siłą robiący publiczność, albo zmuszone do przeczytania lektury, także wbrew swojej woli. To nie spontaniczne zainteresowanie, tylko przymus, który robi statystykę. Jeżeki również tak jest na Zachodzie, to ta popularność to WIELKI KIT TAK JAK TA CAŁA DYSKUSJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To podpuch i nagonka na kobietę, ale też czas o własny rozum i myślenie własnymi słowami. Jestem za prawdą! Nie wszystko, co jest wydane w formie książki to lektura. Myślę o kucharskich czy telefonicznych itp................................................Czas kończyć, bo to darmowa reklama dla ...............................................Bodzio
Proszę zwrócić uwagę na ten art. UWAGA! NAWRÓT MAGII!Wostatnim czasie zalewa Polskę magia w skali dotąd niespotykanej. Pod postacią z pozoru niewinnych zabawek, rozrywkowych komiksów, fantazyjnych książek czy filmów wkracza do szkół i naszych domów. W sposób szczególny ofiarą magii padają dzieci i młodzież, ale dokonuje się to za przyzwoleniem, a niejednokrotnie zachętą ze strony rodziców i nauczycieli. Niedawne nocne kolejki po magiczny bestseller są tego jakże wymownym i zarazem tragicznym przykładem. Dzieje się coś bardzo niedobrego. Ale o co wlaściwie chodzi?
Opium dla ludu.
Ciekawość i naiwność dzieci, niefrasobliwość zdezorientowanych rodziców nie tłumaczą wszystkiego. Jest jeszcze jakiś głębszy powód tej inwazji magii, okultyzmu, czarnoksięstwa. Ale jaki? W okresie komunizmu pojawiało się często określenie, że " religia jest poium dla ludu". Autorem tego powiedzenia był Karol Marks, wsółtwórca ideologii komunistycznej, w latach młodości wielbiciel szatana, na którego cześć pisał wiersze Komunista ten nawiązywał do deistów i masonów oświecenia, tyle,że poszedlo krok dalej, wydał wojnę nie tylko religii, ale i Bogu. ten art. bardzo dobrze opisuje z czym wiąże się akcja "HP", dla dzisiejszego świata. Nie tylko dla Polski. Jest to grubymi nuićmi szyta sprawa. Art. jest długi, a to na początek. Miejcie się na baczności, bo tu chodzi o wasze dzieci a owoce będziecie zbierać później, ale tego nikomu nie życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zyczliwa.
Lepiej na zimne dmuchać niż gorącym się oparzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!1Nie wszystkiego warto doświadczyć, czasami warto zaufać, tym którzy ostrzegają- bezinteresownie. Rodzic.
ale babe pogielo hmmmmmmm.... szatan powiada pewnie jeszcze slucha radia maryja i robi pikiety przed kinem przeciwko ogladaniu scen drastycznych ja pitole kobita ma niezle szurniete w bani