UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fiodor nie czytam błędów,tylko opinie.A jeśli błędy się w niej znajdują to rażą moje oczy.Po to chodzi się do szkoły,żeby pisać poprawnie.Mi byłoby wstyd zamieścić tu opinię z błędami ,bo to świadczy o moim poziomie na jakim się znajduję.Poza tym zobacz na pierwszy myślnik,o co przypomina redakcja Portelu "zachowujemy oryginalną pisownię".Nie mówię,że jestem perfect,bo każdemu się może zdarzyć,ale nie do przesady!

web