Wróg publiczny Harry Potter?

75
31.01.2002
Wróg publiczny Harry Potter?
Nie należy mylić Pottera z bajkami i baśniami dla dzieci, twierdzi pełnomocnik Rodziny Polskiej (zdjęcie - kadr z filmu)
Pełnomocnik Rodziny Polskiej w Elblągu, wystosowała do rzecznika praw obywatelskich oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie i Elblągu pismo ostrzegające przed organizacją szkolnych wyjść do kina na film Harry Potter. Pani pełnomocnik w książkach i filmie o przygodach Pottera widzi ogromne zagrożenie dla dzieci i młodzieży. - Szatan nie opuszcza człowieka, kiedy już się nim zajmie – ostrzega pani pełnomocnik (z wypowiedzi udzialonej Radiu Olsztyn).
Wystąpienie pani pełnomocnik to hit czy kit?
64
Głosuj na hit
79
Głosuj na kit
M

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani pełnomocnik chyba we wszyskim co ją otacza widzi objawy szatanizmu.Tak się szczęśliwie złożyło ,iż miałam okazję obejrzeć ten film wraz z moimi dziećmi.Owszem są tam czarodzieje,gdyż cała rzecz się dzieje w świecie magii.Nie oznacza to jednak ,że dziecko po projekcji tegoż filmu będzie wyznawcą szatana.Jestem osobą wierzącą nie z racji stanowiska,lecz z przekonania.Zależy mi bardzo na katolickim wychowaniu dzieci .Uważam że Haryy Potter jest postacią pozytywną i myśląc kategoriami pani rzecznik wysnułabym wniosek,iż to raczej aniołowie mu pomagają,a nie diabły.Swoją drogą wystarczy frekwencja na seansach ,oraz sympatia dzieci do głównego bohatera ażeby wysnuć wniosek o nie stosownym zachowaniu pani rzecznik .
Basia (2002.01.31)

info

0  
  0
KOŁTUŃSTWO I TYLE !
M. (2002.01.31)

info

0  
  0
znowu jakaś nawiedzona
(2002.01.31)

info

0  
  0
Pani pełnomocnik jest największym hitem wśród kitów!!! Nie bardzo wiem na co mam głosować ale wiem że nie chcialbym mieszkać obok tej pani.
nr 666 (2002.01.31)

info

0  
  0
jak juz bylo powiedziane chlopa jej trzeba....
pani_(...)_niech_sie_wstrzyma (2002.01.31)

info

0  
  0
chlopa - tak, ale pod warunkiem ze bedzie to psychiatra.
(2002.01.31)

info

0  
  0
Poznalem ja jeszcze jako dziecko - siostra mojego kolegi z podworka - kto by pomyslal, ze komus moze tak odbic !!!!
Costek (2002.01.31)

info

0  
  0
Wszystkim nawiedzonym podpowiem, że tysiące szatańskich książek o czarach i magii leży już od kilkudziesięciu lat, w publicznych bibliotekach jako tzw. literatura Fantasy!!! Do dzieła Inkwizycjo!!!
Psyhol (2002.01.31)

info

0  
  0
Spokojnie Panowie! Egzorcyści też są na kuroniówce. Będzie po tem robota dla nich.
oset (2002.01.31)

info

0  
  0
A może pójść dalej? Co z "Sierotką Marysią", "Czerwonym (sic!) Kapturkiem", czy nawet ambitniejszą literaturą? "Dziady" lub nawet ballady Mickiewicza - przecież to jest dopiero zagrożenie dla naszej młodzieży ;) Takich ludzi, jak ten nawiedzony babsztyl, powinno się jednak izolować w jednostkach lecznictwa zamkniętego.
Olka (2002.02.01)

info

0  
  0