75
31.01.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Napewno zostanie opublikowana ksiazka o tym wastapieniu, moze bedzie jeszcze w telewizji. Takze H.Potter zostanie przesuniety w cien i dzieci o nim zapomna.
(2002.02.04)

info

0  
  0
Szacunek dla Pani Pełnomocnik, która jest chyba starsza od węgla wykopanego na Śląswku najlepiej czytajcie i oglądajcie super Hity jak Czterej Pancerni lub Klos. Jednym słowem popelina Pani Pełnomocnik
Wiktor (2002.02.06)

info

0  
  0
Szanowna Magdusiu Pan Bucek Kurze dał sześć zwoi mózgowych a tobie siedem wiesz dlaczego , a dlatego żebyś przestała zjadać swoje odchody bo jak ktoś ma syf zamiast mózgu to właśnie ubliża ludziom i nazywa ich swoim imieniem Debilki.
Renegat (2002.02.06)

info

0  
  0
Jestem za H.P ale kina przesadzają z ceną biletów oraz księgarnie z cenami ksiązek przykro bo dzieciaki naprawdę są za H.P a rodzice ??? no co
Adam (2002.02.06)

info

0  
  0
Ta babka ma jakies problemy ale Harry Potter to i tak bajka ktora nie wnosi nic ciekawego do zycia
mlr (2002.02.06)

info

0  
  0
Dobrze, dobrze Harry Potter to satanizm a w kaszce dla dzieci są satanistyczne znaki, rytualy magiczne sa zle bardzo zle.A teraz przyklady Czerwony Kapturek:Wilk pozera babcie, lesniczy rozcina brzuch wilkowi wypuszczajac przy tym wpol strawiona babcie, wilk umiera, ale to jest dla dzieci bardzo dobreeee.Harry Potter?Osobiscie nie lubie, ale jeszcze bardziej nie lubie kiedy ktos pisze takie BZDURY!Ja uważam że kaloryfery tez sa satanistyczne, nie dalbym mojemu dziecku dotknac czegos takie, 6 zabkow na kaloryferze to chyba do jaki9egos rytualu jest!
Yujin (2002.02.07)

info

0  
  0
A moje zdanie jest takie,że większość z was powinna przeczytać "Słownik języka polskiego",bo jakie tu błędy można zobaczyć,to aż krew zalewa!!!
web (2002.02.07)

info

0  
  0
WEB ty profesorku topococzytaszte BŁENDY
Fiodor (2002.02.07)

info

0  
  0
cccccccccccccccccccoooooooooooooooooooo zzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaa ooooooooooooossssssssssssssssssłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!
bezsensu (2002.02.08)

info

0  
  0
a po co sie wogole przejmowac czyms takim..przeciez i tak nie przemowi sie do rozumu tym wszystkim zwolenniczkom palenia Pottera na stosie jako jedynego slusznego zastosowania tej ksiazki.One i tak wiedza swoje i zaden argument nie trafi.No wiec po co dyskutowac.sory za byki panie web ale polskie czcionki wziely sobie urlop.
kalafior (2002.02.08)

info

0  
  0