UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwi ta cała dyskusja, ponieważ kino otwarte i każdy, kto tylko chce może się tam wybrać. Uderzeenie z akcją w szkołę zapewnia kasę i tylko o to chodzi zainteresowanym. Film, nie ma żadnego związku z programem nauczania( ani treść filmu ani tym bardziej książki). Nie wiem jak można ten sam film proponować 8-latkom i 16-latkom!!!Do kogoś tu brak szacunku i znajomości odbiorców. A może tak zamienić szkoły na szkoły czarownic.Zawsze lepsza najgorsza pewność niż najlepsza(zakłamana) niepewność!!!!!Dzieci i tak wystawią w przyszłości rachunek :tak rodzicom jak i nauczycielom. One dobrze wiedzą komu zależy na nich a komu na kasie_ TYLKO I WYŁĄCZNIE.Miłość, wymaga wielkiej mądrośći, a dzieci potrzebują i jednego i drugiego- autentycznie, a nie fikcyjnie. Wybór zawsze zależy do nas samych i ta pani tylko wypowiada swoje zdanie - MA PRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czas pomyśleć o zniżkach na bilety dla młodzieży i dzieci na dobre imprezy np. zespoły młodzieżowe, dobry film itd. Kiedy w teatrach grają dobrye sztuki np. teatr warszawski, to chodzą sami "MIlionerzy",albo samorządowcy, bo przecież młodych na to nie stać Cena biletu np. 60zł I co wy na to? A jak chce iść np. rodzeństwo. Młodzieży walczcie o siebie i nie dajcie sobą manipulować . Zachowajcie godność młodości, a o kasę niech kino zadba we własnym interesie, bo o was myślą tylko przez pryzmat zysków!!!!!!!!!!!!!!!!!!dyskutant, któremu zależy, na waszej wolności.Miłej niedzieli. PA!