UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję, że to wlaśnie panią zapytano o zdanie, bo dzięki Pani czegoś się dowiedziałem. Zacząłem inaczej patrzeć na tych, którzy chcą na nas zarobić. Wyciągają od naszych rodziców pieniądze wcale nie myśląc o naszej przyszłości. Zwalniają z pracy, zabierają zniżki i nie pytają czy mama lub tata, mają dla nas na chleb!!!!!!!!!!Jak nie mam pieniędzy na kino, to nawet wstydzę sie do tego przyznać i wymyślam różne powody, dla, których, nie tylko z kina nie mogę w szkole skorzystać.Film, który nie ma żadnych wartośći, wręcz przeciwnie chce nas ogłupić- A JA SIĘ NIE DAM, bo zacząłem myśleć.Dziękuję za nadzieję jaką pani pełnomocnik mi dała, bo poczułem, że jeszcze komuś na mnie zależy. Ona na tym nie zbija kasy, a niektórzy, którzy zgubili gdzieś myślenie i sumienie, obrażają ją.Dlaczego nie trawicie, że ktoś jeszcze myśli.Dyskutujcie o filmie a nie o osobie, która z treśćią filmu nie ma żadnego związku. Dziękuję Pani i przepraszam!!!!!!!!!!!!!! Uczeń, który przejrzał!