UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani rzecznik jest bardzo mądrą kobietą i całkowicie się z nią zgadzam. Szatan jest wszędzie i tylko czycha na dusze naszych niewinnych dzieci. Dobrze że w końcu ktoś zwrócił na to uwagę! Rodzice katolicy, opamiętajcie się i nie pozwalajcie czytać swoim dzieciom takich bzdur!
obywatelka