UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Czemu tak się bronicie jeżeli ktoś wypowie swoje zdanie i gdzieś w podtekście pasuje ono do was. Czy to nie przesadna dbałość o swoją osobę.Niektórzy bezpardonowo, bardzo niewybrednym językiem "dokładają" niewinnym, a sami nawet czegoś nie do nich kierowanego się boją. Trzeba odróżnić troskę od biznesu. Co wiąże szkołę z kinem, że zapewnia mu kasę. Czy dzisiaj mieści się w głowie, aby ktoś bezinteresownie napędzał widzów do kina?! Potem media takie jak, to (manipulujące,tym co podsłuchają, w innej rozgłośni) mówią,że film cieszy się wielką popularnością! Jaki procent tej popularności, to właśnie uczniowie siłą robiący publiczność, albo zmuszone do przeczytania lektury, także wbrew swojej woli. To nie spontaniczne zainteresowanie, tylko przymus, który robi statystykę. Jeżeki również tak jest na Zachodzie, to ta popularność to WIELKI KIT TAK JAK TA CAŁA DYSKUSJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To podpuch i nagonka na kobietę, ale też czas o własny rozum i myślenie własnymi słowami. Jestem za prawdą! Nie wszystko, co jest wydane w formie książki to lektura. Myślę o kucharskich czy telefonicznych itp................................................Czas kończyć, bo to darmowa reklama dla ...............................................Bodzio


Anuluj