UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej na zimne dmuchać niż gorącym się oparzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!1Nie wszystkiego warto doświadczyć, czasami warto zaufać, tym którzy ostrzegają- bezinteresownie. Rodzic.


Anuluj