UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej na zimne dmuchać niż gorącym się oparzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!1Nie wszystkiego warto doświadczyć, czasami warto zaufać, tym którzy ostrzegają- bezinteresownie. Rodzic.
Lepiej na zimne dmuchać niż gorącym się oparzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!1Nie wszystkiego warto doświadczyć, czasami warto zaufać, tym którzy ostrzegają- bezinteresownie. Rodzic.