20
2 godziny
temu

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratulacje dla prezydenta Michała Missana za otrzymanie wotum zaufania i absolutorium. Można się spierać o szczegóły, można mieć różne poglądy polityczne, ale trudno odmówić mu zaangażowania i obecności w sprawach miasta. Zamiast siedzieć za biurkiem, jest wśród mieszkańców, reaguje na problemy i konsekwentnie realizuje kolejne inwestycje. Elbląg nadal ma wiele wyzwań, ale rozwój miasta wymaga pracy i odpowiedzialności, a nie ciągłego narzekania w komentarzach. Gratulacje i powodzenia w dalszej pracy dla Elbląga.
RoksanaS (2026.06.25)
PiS musi być przeciw, w całym kraju dostali taki nakaz odgórny, żeby w radach głosować przeciw jeśli mają prezydenta i radę z PO/KO czy jak ich tam zwą. I tak cud że się wstrzymali częściowo od głosu
(2026.06.25)

info

4  
  3
@wrst - Wiesz co wystawiasz Missanowi jak najlepszą opinie czepiając się kwiatów, . Jak pomimo że dziś zagłosowałbym za jego kandydaturą mam o wiele poważniejsze zarzuty dotyczące działanie Miasta i Rady. A co do pracy to praca w Radzie to niestety znów głównie powtarzanie że są problemy i gryzienie się o politykierską kość kto co zrobił czy zaproponował. Taki rzeczy to się robi z marszu i brakuje mi Pani Sałaty które chyba hako jedyna znała budżet na tyle dobrze że wyłapywała wszystkie zmiany
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.25)
U nas w szpitalu wszystko jest w porządku nie? SOR prmia sort, dyrekcja wiadomo platforma. Powinni dawać przykład tym w Warszawie. Chyba, że nie :)
Tralala (2026.06.25)

info

2  
  0
Swoi swojego wychwalali i tak się w tym mieście wychwalają od 1945 roku.
(2026.06.25)

info

1  
  1
Bo to jest sekta bez nabiału. Nawrocki z Przdaczem zrobili wszystko by Żeleński nie przyjechał a za chwilę trąbią że to wstyd i porażka dla Tuska ! Czy to nie jest patologia i ograniczeni, zakute łby do potęgi Entej.
(2026.06.25)
Nie tłumacz tym czerwono lewackim tłumokom po Collegium Tumannum, bo i tak nic nie zrozumieją.
Blehh (2026.06.25)
Widzisz tę różnicę bo ja za PiSu popuściłem ze szczęścia i osiem lat musiałem wąchać ten smród a dziś można aż płakać ze szczęścia. Ja się uśmiecham i wreszcie nie muszę ani popuszczać ani płakać w końcu chce się żyć!!!
(2026.06.25)
I mieszkańcy Elbląga się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem
(2026.06.25)

info

0  
  0
Obecną sytuacje w Polsce możeUzdrowić TylkoRewolucja na wzór francuskiejp, Wielka by doszło do głębokich zmian polityczno-społecznych !!!
(2026.06.25)

info

0  
  0