UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wrst - Wiesz co wystawiasz Missanowi jak najlepszą opinie czepiając się kwiatów, . Jak pomimo że dziś zagłosowałbym za jego kandydaturą mam o wiele poważniejsze zarzuty dotyczące działanie Miasta i Rady. A co do pracy to praca w Radzie to niestety znów głównie powtarzanie że są problemy i gryzienie się o politykierską kość kto co zrobił czy zaproponował. Taki rzeczy to się robi z marszu i brakuje mi Pani Sałaty które chyba hako jedyna znała budżet na tyle dobrze że wyłapywała wszystkie zmiany
MariuszLewandowski-Fc