UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla prezydenta Michała Missana za otrzymanie wotum zaufania i absolutorium. Można się spierać o szczegóły, można mieć różne poglądy polityczne, ale trudno odmówić mu zaangażowania i obecności w sprawach miasta. Zamiast siedzieć za biurkiem, jest wśród mieszkańców, reaguje na problemy i konsekwentnie realizuje kolejne inwestycje. Elbląg nadal ma wiele wyzwań, ale rozwój miasta wymaga pracy i odpowiedzialności, a nie ciągłego narzekania w komentarzach. Gratulacje i powodzenia w dalszej pracy dla Elbląga.
RoksanaS