UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to jest sekta bez nabiału. Nawrocki z Przdaczem zrobili wszystko by Żeleński nie przyjechał a za chwilę trąbią że to wstyd i porażka dla Tuska ! Czy to nie jest patologia i ograniczeni, zakute łby do potęgi Entej.


Anuluj