UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U nas w szpitalu wszystko jest w porządku nie? SOR prmia sort, dyrekcja wiadomo platforma. Powinni dawać przykład tym w Warszawie. Chyba, że nie :)

Tralala

Anuluj