Wybrany wątek opinii

Wszedobylski. Ale jaja! BRAK miejsc pracy, brak inwestycji, rekordowe bezrobocie. Brak reakcji na kolesiostwo, dramaty ludzkie w ZBK. Jedyne co sie zmieniło to więcej imprez w miescie. Poza tym młodych ubywa i nic sie WSZEDOBYLSKIEGO nie dzieje. Dramat
(2026.06.25)
Gdzie brak miejsc pracy?, pracodawcy zmuszeni są do zatrudniania obcokrajowców, bo "szlachta" woli zasiłki niż pracować i to jest dramat, że uczciwi utrzymują coś takiego. Jeśli nie ma dla ciebie pracy z twoimi kwalifikacjami, rusz głową zacznij pracować na swój rachunek, zapomniałam, też trzeba cokolwiek potrafić.
(2026.06.25)
Nie tłumacz tym czerwono lewackim tłumokom po Collegium Tumannum, bo i tak nic nie zrozumieją.
Blehh (2026.06.25)
Powrót do komentarzy