Wybrany wątek opinii
Wszedobylski. Ale jaja! BRAK miejsc pracy, brak inwestycji, rekordowe bezrobocie. Brak reakcji na kolesiostwo, dramaty ludzkie w ZBK. Jedyne co sie zmieniło to więcej imprez w miescie. Poza tym młodych ubywa i nic sie WSZEDOBYLSKIEGO nie dzieje. Dramat
Do moderacji
Odpowiedz
14
12
Gdzie brak miejsc pracy?, pracodawcy zmuszeni są do zatrudniania obcokrajowców, bo "szlachta" woli zasiłki niż pracować i to jest dramat, że uczciwi utrzymują coś takiego. Jeśli nie ma dla ciebie pracy z twoimi kwalifikacjami, rusz głową zacznij pracować na swój rachunek, zapomniałam, też trzeba cokolwiek potrafić.
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
Nie tłumacz tym czerwono lewackim tłumokom po Collegium Tumannum, bo i tak nic nie zrozumieją.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0