UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzisz tę różnicę bo ja za PiSu popuściłem ze szczęścia i osiem lat musiałem wąchać ten smród a dziś można aż płakać ze szczęścia. Ja się uśmiecham i wreszcie nie muszę ani popuszczać ani płakać w końcu chce się żyć!!!


Anuluj