Wybrany wątek opinii
Z tej okazji proponuję przed urzędem POstawic minipiekarczyka otwierającego szampana!!! Jest tak cuuuuudownie, że aż się popłakałem ze szczęścia!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Gratulacje dla prezydenta Michała Missana za otrzymanie wotum zaufania i absolutorium. Można się spierać o szczegóły, można mieć różne poglądy polityczne, ale trudno odmówić mu zaangażowania i obecności w sprawach miasta. Zamiast siedzieć za biurkiem, jest wśród mieszkańców, reaguje na problemy i konsekwentnie realizuje kolejne inwestycje. Elbląg nadal ma wiele wyzwań, ale rozwój miasta wymaga pracy i odpowiedzialności, a nie ciągłego narzekania w komentarzach. Gratulacje i powodzenia w dalszej pracy dla Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Widzisz tę różnicę bo ja za PiSu popuściłem ze szczęścia i osiem lat musiałem wąchać ten smród a dziś można aż płakać ze szczęścia. Ja się uśmiecham i wreszcie nie muszę ani popuszczać ani płakać w końcu chce się żyć!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1