25
3 godziny
temu

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo takie to prace i takie tempo mądrusiu. Szampany, fanfary i czerwone dywany na otwarciu przekopu. Wyglądało to jak otwarcie autostrady bez zjazdów, drogi do znikąd. Oficjalne się rozjechali, statek pokazowy zwrot prze rufę i powrót na Bałtyk. Bo żadnej drogi wodnej nie przygotowano. Politycy tylko gadają. A jak operator pogłębiarki skupiony jest na swoim TikToki i prowadzeniu transmisji live to widać jakie tam postępy. Mniej więcej jakbyś jedną łopatą remont na 1 Maja torowiska chciał ogarnąć.
(2026.06.23)
@Harleyem po bażantarni - Trzy przekopy se zbuduj. Wykonawcy się najedzą, zyskiem podzielą z kim trzeba a wzrostu przeładunków w porcie nie uświadczysz.
(2026.06.23)
Słyszę KOwskie ujadanie i wycie! Myślę sobie trafiam znakomicie. Celnie punktuję nieróbstwo członków KO.
Harleyem po bażantarni (2026.06.23)
@Harleyem po bażantarni - Zaburzenia słuchu?uchole tak mają przedstawicielu wydziału ujadania kc pis
33 i 3/4 zielonej łapki (2026.06.23)
@Harleyem po bażantarni - Pisowski literat wierszem nadaje-absolwent Collegium tumanum?
Rufus (2026.06.23)
@Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.
(2026.06.23)
banda nierobów nieudaczników na jednej sali, nawet dla starosty zabrakło miejsca, widać idą wybory i zaczynają się pląsy śmietanki
bobo (2026.06.23)

info

4  
  2
Wielkie plany PO tylko przed wyborami haha kto tych bajek jeszcze słucha poza odklejonymi fanatykami
(2026.06.23)

info

3  
  2
Co dobrego konkretnie wynikło z tej wizyty ? Odnoszę wrazenie że nic. KO ma swoich ludzi w radzie miasta, ma prezydenta, maja pralamentarzystow, sejmik wojewodzki, maja rzad, premiera ministrow, mają monopol. I jak widac nie jest to gwarancja rozwoju miasta i regionu. Ta ekipa KO kompletnie niczego dobrego dla miasta nie robi. Mają monopol na wladze i juz wiekszego monopolu nigdy miec nie beda a mimo to nie potrafia przeprowadzic kluczowych dla miasta inwestycji. Ba! Oni nawet z łataniem dziur sobie nie radzą. To juz ostatnie tchnienie KO, od 2023 udowodnili że są do niczego i nie warto na nichgłosować.
Wielkie rozczarowanie (2026.06.23)

info

1  
  0
Od kilku lat funkcjonuje komunikacja gminna w Elblągu. Linie zaczynają sie od 41 do 56.Czemu nie ma rozkładow jazdy tej komunikacji na przystankach? Te pojazdy korzystają z przystanków w mieście, w drodze za miasto. Żeby z tej komunikacji skorzystać trzeba szukać w internecie i jechać ba dworzec, bo z tamtą wyjeżdżają.
(2026.06.23)

info

2  
  0