UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od kilku lat funkcjonuje komunikacja gminna w Elblągu. Linie zaczynają sie od 41 do 56.Czemu nie ma rozkładow jazdy tej komunikacji na przystankach? Te pojazdy korzystają z przystanków w mieście, w drodze za miasto. Żeby z tej komunikacji skorzystać trzeba szukać w internecie i jechać ba dworzec, bo z tamtą wyjeżdżają.