A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Coż szkodzi obiecać. To hasło Platformy. Cala kasa i tak zabiera Olsztyn.
Minely ponad 3 lata kiedy lokalni aparatczycy z KO obiecywali ze do Elbląga przypłyną miliony euro z KPO na budowe portu. Wczoraj szedłem mostem kolejowym stoja tiry jak stały, jakaś pryzma żwiru, jedna ładowarka i skrzynki po piwie które na zjazd towarzyszy partii KO są przykrywane płachtą tematyczną/maskującą. Portu jak nie było tak nie ma, usłużni dziennikarze nawet juz o te srodki z KPO nie pytaja. Nikt nic nie widział.... Elbląg został oszukany przez KO i powinnismy im za to oszustwo podziekować.
Znowu zebranie w stylu: " posiedzim, pogwarzym, tatuaże pokażem!" Pierdu, pierdu, pitu, pitu. Zero konkretów, że o implementacji nie wspomnę...
Ten most w nowakowie to kukułcze jajo od pisiorów. Niedźwiedzia przysługa .
To ja wam odrazu powiem że z tego portu nic nie bedzie. I na nic zjazd komitetu centralnego KO, PSL. Władze miejskie nie maja zdolnosci szerokopojetego myslenia strategicznego o dekady w przod. Dowodem na to jest zmarnowanie srodkow na remont portowej wraz zbudowa chodnika. Przecież tam trzeba znudować cały nowy węzeł, podnieść most kolejowy, wyburzyć i zbudować most drogowy podnoszony lub tunel wraz z szeroka estakadą aż do samej S7 oni nie maja zamairu budowac tu zadnego portu, a ich działania to tylko pozoracja i tak do kolejnych wyborow. Cześć Elblążan juz sie połapała o co w tym chodzi i słusznie domagaja się odwółania władz miejskich jak i zmieny rządu.