UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co dobrego konkretnie wynikło z tej wizyty ? Odnoszę wrazenie że nic. KO ma swoich ludzi w radzie miasta, ma prezydenta, maja pralamentarzystow, sejmik wojewodzki, maja rzad, premiera ministrow, mają monopol. I jak widac nie jest to gwarancja rozwoju miasta i regionu. Ta ekipa KO kompletnie niczego dobrego dla miasta nie robi. Mają monopol na wladze i juz wiekszego monopolu nigdy miec nie beda a mimo to nie potrafia przeprowadzic kluczowych dla miasta inwestycji. Ba! Oni nawet z łataniem dziur sobie nie radzą. To juz ostatnie tchnienie KO, od 2023 udowodnili że są do niczego i nie warto na nichgłosować.

Wielkie rozczarowanie