UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.
@Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.