UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od kilku lat funkcjonuje komunikacja gminna w Elblągu. Linie zaczynają sie od 41 do 56.Czemu nie ma rozkładow jazdy tej komunikacji na przystankach? Te pojazdy korzystają z przystanków w mieście, w drodze za miasto. Żeby z tej komunikacji skorzystać trzeba szukać w internecie i jechać ba dworzec, bo z tamtą wyjeżdżają.


Anuluj